2019 Yılında Dalgıç Kumaşlar Geliyor

Dalgıç kumaşların son sezonlarda ne kadar da çok tutulduğunu biliyoruz. Aslında dalgıç kumaşlar hepimizin bildiği gibi daha çok sportif alanlarda, mayo- bikinilerde yani beach wear unsurlarında kullanılıyordu daha önceleri. Ardından taytlara, eşofmanlara kadar da sızdı. Sonrasında ise fiziğine güvenen kadınlar vücut siluetinin her noktasını 0 a 0 göstermek istediğinde ise dalgıç kumaşlarla sargın yani streight elbise giyme furyası patladı. İşte şimdi dalgıç kumaş kıyafetler,  ikili parçalara kadar terfi etmiş bulunuyor.  Yani dalgıç kumaşından tasarlanan günlük giyimlik bodyler, pantolonlar, bluzler, etekler bu sezon çok moda. O halde 2019 Yılında Dalgıç Kumaşlar Geliyor konusunu vakit kaybetmeden ilan edebiliriz.

Nasıl Uyarlamalı?

Ama çok dikkatli olun! …  Öyle hemen dalgıç kumaş çok moda oldu diye giyip ulu porta sokağa fırlamak yok! Çünkü dalgıç kumaşı giymenin bazı tehlikeleri var. Bir kere vücudunuzdaki en ufak bir fazlalığı ve yağ parçasını dahi ele veriyor dalgıç kumaşlardan tasarlanan giysiler. Yani fazlalıklarınız varsa uzak durun ve bu giysilerden asla satın alarak giymeyin. Hırs yapın öncelikle kilo verin ve sonrasında kullanın. Aksi taktirde başka kıyafetlerde başarı ile saklayabildiğiniz fazlalıklar adeta bir büyüteç tutmuş gibi ortaya çıkacaktır bu giysilerle.

Bu Trendi Uyarlamak Biraz Zor

Dönelim dalgıç kumaş modasına. Bu sezon yüksek yakalı mayovari üst parçaları kadınların üzerinde bol bol görebilirsiniz. Uzun – kısa kollu eşofmanvari üst parçalar, yine uyumlu parlayan kumaşlı eteklerde aynı şekilde moda. Hatta modacılar bu işi öyle abartmış ki leopar ya da kaplan desenli dalgıç kumaşından etekler dahi yapmışlar. Yani bu anlamda sporla kışkırtıcı abiyeler birbirine karışmış oluyor bir miktar. Eh karmanın da böylesi diyoruz. Ayrıca doğru düzgün kombinlemeyi becereni de buradan tebrik edeceğiz. Zira bu tarz ikilem yaşatacak parçaları doğru bir şekilde birleştirebilmek de bir hayli başarı ve deneyim istiyor bizce. Çünkü işin içinde saçmalamak tehlikesi de var. Ama siz kendinize güveniyorsanız başarılı bir şekilde yapabilirsiniz elbette. Yalnızca vücudunuza güveniyorsanız yapın ve evden çıkmadan ayna karşısına geçerek en az bir kaç defa kendinize bakın diyoruz. Sözün özü doğru kombinleyin ki biz de 2019 Yılında Dalgıç Kumaşlar geliyor konusunu ilan ettiğimize bin pişman olmayalım J

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir