Ayakkabı Ve Kıyafette Renk Kombinleri

Ayakkabı ve kıyafet uyumu her kadın için önemlidir. Siyah ve ten rengi gibi her kıyafetin altına olan risksiz ayakkabılardan mutlaka edinmelisiniz. Bu renkteki ayakkabılar tam bir kurtarıcıdır. Ama mavi, yeşil ya da kırmızı gibi riskli renkler hangi renk kıyafetlerle kombinlemeniz gerektiğine bir bakalım.

Öncelikle kıyafetinizin içinde bulunan bir renkte ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında birbirine çok yakışan renkleri ya da tamamen zıt renkleri de kombinleyebilirsiniz. Mesela sezonun trend renk kombinlerinden kırmızı ve pembeyi kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Kırmızı ayakkabı bence çok seksi bir parça. Ayakkabıda kırmızı topuklu bir ayakkabı tercih ettiğinizde pembe bir pantolon ya da elbise ile tamamlayabilirsiniz kombininizi. Beyaz bir gömlek ve kotla kullandığınız bir kırmızı ayakkabı kombini sıradanlıktan çıkarıp çok şık ve cool bir hale getirir.

Süet yeşil ayakkabılar da doğru kombinlendiğinde çok şık duran ayakkabılardan. ama bu renk bir ayakkabıyı kombinlerken kırmızı ve turuncu renklerden uzak durmanızda fayda var. Koyu yeşil topuklu ayakkabılarınızı toprak tonları, siyah ya da beyazla kombinleyebilirsiniz.

Mavi ayakkabıların en çok yakıştığı kombin kot kombinleri. Hem ton sür ton yapmış olursunuz hem de spor ve klasiği match ederek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Gümüş altın gibi metalik renklerde olan ayakkabıları kombin ederken diğer parçalarınızın sade olmasına dikkat etmelisiniz. Beyaz, kırmızı, mor, nötr, çivit mavi, siyah, gümüş ile siyah, kırmızı, beyaz, zümrüt, kraliyet mavisi, bordo, altın ile birlikte kullanılması en çok tercih edilen renklerdendir.

 

 

“Ayakkabı Ve Kıyafette Renk Kombinleri” için bir yanıt

  1. Belirli renkler, cildiniz veya saç türünüz ne olursa olsun, genel olarak size kendinizi iyi hissettirir ve size yakışır. Kırmızı da bu renklerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir