Bahar Aylarında Kot Gömlek Şıklığı

Baharın gelmesi demek bir anlamda da gömlek kombinlerinin gün yüzüne çıkması demek. Denim gömlek modelleri de bahar aylarını şenlendiren en gözde parçalardan.  Hali hazırda da yaz bitiyor ve bahar ayları kapıda. Eh bu durumda da yüzümüzü denim gömlek modellerine çevirmek yapılabilecek en yerinde davranışlardan olacaktır. Üstelik kot bir gömlek aldığınızda, paranızı asla çöpe atmış sayılmazsınız. Çünkü kot gömlekler, asla modası geçmeyecek olan zamansız parçalardandır. Bu gömlek modelleri; yaşlanmış, bedene oturan – parçalı stilde dikilmiş, bol, açık mavi ya da siyah tonlarında dahi karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca hem kot pantolon şıklığını, hem de diğer tüm etek – pantolon modellerini bütünleyebiliyorlar.  Kullanım rahatlığı ise cabası. Amacınız moda alanında çağ dışı kalmamak ve yaşanan bu dinamik kot trendine katılmaksa denim gömlek modellerinden en azından 1 – 2 modele dolaplarınızda yer vermelisiniz. Zaten yaşadığımız dönemde kot coşkusu bir festival havasında yaşanırken, ister istemez kendimizi içinde bulmamamız imkansız. Bahar Aylarında Kot Gömlek Şıklığı içeriğimiz sürüyor.

En Güzel Kot Gömlek Kombinleri

Gelelim en keyif verici kot gömlek kombinlerine. Diz üzerinizden 4 – 5 cm yukarıda sonlanan üst baldırlarda noktalanan denim gömlek elbiselerden alarak oldukça cool ve casual tatta bir kombin yapabilirsiniz örneğin. Bu tarz bir lookta dilerseniz belinizi boş bırakabilir, dilerseniz de kahverengi deri bir kemer takabilirsiniz belinize. Ayaklarınızda ise deri sandaletler ya da süet kovboy botları mükemmel duracaktır. Yine bir kot gömleği; her türlü ve farklı renklerde kot pantolonlarla, triko dar bir etekler, beyaz bir şortlar, deri taytınızla, pileli eteklerinizle de eşleştirebilirsiniz.

Jean Gömlekler Ne Zaman Giyilir?

Denim gömleklerinizi 4 mevsim giyebilirsiniz. Bu açıdan çok ekonomik ve kullanımlı parçalardır. Yaz – kış – bahar aylarında dahi giyilebilirler. Hatta püskül detaylı olanlarını başınızda bir kovboy şapkası ve ayağınızda country tarzı çizmelerinizle de kullanabilirsiniz. Yine Jean bir gömleği; army pantolonlar, kanvas pantolonlar, bermudalarla bile kullanabilirsiniz. Bahar Aylarında Kot Gömlek Şıklığı adlı içeriğimiz burada sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir