CEKET & TRENÇ

Günlük, iş ve şık her türlü kombin yapılabilen ceketler adeta kurtarıcı bir kıyafettir. Farklı ceket modelleri olmakla birlikte en çok yakışan ve daha klas bir havası olan model genellikle slim fit ceketlerden oluşmaktadır. Farklı renklerde ve kalıplardaki ceketler özellikle dar pantolonlar ya da bol kesim kumaş pantolonlar üzerinde daha iyi bir görünüm yaratmaktadır.

Çoğunlukla gizemin ve bilinmeyenin kıyafeti olarak gösterilen trençkotlar da her zamanki modasını koruyarak asla eskimeyen kıyafetlerden birisidir. Trençkotlar ilk çıkış dönemlerinde uzun olarak sunulsa da ilerleyen dönemlerde daha kısa modelleri de üretildi. Trençkot dünyasına farklı kalıplar ve farklı görünümler getirilerek daha zenginleştirilen ürünler piyasaya sunuldu. Trençkotlar özellikle aynı boyutlarda olan elbiseler üzerine giyildiğinde daha iyi bir etki bırakacaktır.

2018 Ceket Modası

Blazer, slim fit ceketlerin yanı sıra bu sene daha farklı ceketlerde moda dünyasına giriş yaptı. Bu modeller bu senin moda ceketleri arasında gösterilirken tarzları ve duruşlarıyla da dikkat çekmeyi başaran modeller oldu.

1.) Çok Kısa Ceketler

 Bu sene ceketlerin normal boyutlarında değişiklik yapılarak daha kısa, mini tarzda ceketler ortaya çıktı. Moda ceketler arasında gösterilen bu modelde yağmurluk tarzını andıran kumaşlar, mat, parlak kumaşlar ve süet kullanılmaya başlandı.

2.) Bomber Ceket

Hız kesmeden popülerliğine devam eden bu model bu sene moda dünyasına hızlı bir giriş yaparak yerini aldı. Bu model genellikle her kombinle uyum sağlasa da elbise ve eteklerle olan uyumu daha farklı bir noktada yer almaktadır.

3.) Deri Ceketler

Vazgeçilmez bir ceket tarzı olan bu modelde bu sene düğmeler, perçimler, saçaklar ve küçük taşlar dikkat çekti. Deri ceket modasına daha farklı bir akım getirmek ve daha tarz bir model oluşturmak adına oldukça uygun tercihler yapıldı.

2018 Trençkot Modelleri

Trençkot doğal halini hiç bozmadan moda dünyası içerisindeki popülerliğine devam ediyor. Bu nedenle kısa ve uzun tarzda üretilen farklı renklerdeki trençkotlar hala en moda giyimlerden birisidir. Gizemli ve bir o kadar şık görünüm istiyorsanız trençkotlar vazgeçilmeziniz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir