En Trend Tunik Modelleri

Tunikleri sever misiniz? Kim sevmez ki? Onlar özellikle de sonbahar ya da ilkbahar gibi ayların en büyük kurtarıcılarındandır. Altınıza bir kot ya da bir taytla tamamlayabileceğiniz tunikler dakikalar içinde hazırlanarak dışarı çıkabilmenizin kilit noktası gibidir adeta. Peki ya bu sezonun tunik modellerinden haberdar oldunuz mu? Eğer sizin henüz yeni tunik trendlerine bakmaya vaktiniz olmadı ise biz sizler için bu konuyu hallettik ve hemen detaylara geçiyoruz. En Trend Tunik Modelleri aşağıda…

Sezonun Öne Çıkan Tunik Renkleri

Örneğin ten rengi, ekru, tatlı bebe mavi ve tozpembe gibi tonlar gün yüzüne çıkıyor bu sezon tunik modelleri konusunda. Ama elbette army yeşilini de unutmayalım. Bu büyülü ve asil renk tunikleri de etkisi altına almış durumda. Sezona özgü tunik renkleri, loş tatlı ve hafif renklerden oluşuyor. Ve elbette bordo… Bordo sabah, akşam her zaman her yerde giyerek kullanabileceğiniz asil ve uyumlu bir renktik bu açıdan gömlek, elbise ya da ceketlerde tercih ettiğiniz kadar tuniklerde de tercih edebilirsiniz.

Yakaları incelediğimizde erkek yakalı, polo yakalı, derviş/bisiklet yakalı modellerin yanı sıra ipli yakalı modellerde gözümüze çarpmıyor değil. Elbette düz renklileri olduğu kadar çizgili, ekose desen ya da çiçekli modelleri de cezbediyor haliyle bizleri.

Her Boyda Tunik Seçeneği

Boy konusuna geçecek olursak basen altında noktalanan, diz boyunda biten modellere yer verilmiş bu sezonda da. Diz boyundaki olanları tesettür modasından yararlanan bayanlar için ideal. Yanı sıra bu modelleri açık bir bayan olarak gömlek elbise modunda da kullanabilirsiniz.

Basen hizasında biten tunik modelleri ise hem kot pantolonlarla, hem taytlarla, hem de kanvas pantolonlarla uyum içinde giyebilmeniz için oldukça uygun modellerden oluşuyor. Ayrıca kimi tunikler önü sloganlı baskılar, kanaviçe ya da işlemelerle de detaylandırılmış. Yanı sıra belden kuşaklarla detaylandırılmış modelleri seçerek de ince belinizi vurgulayabilirsiniz. Size bu kışa özel En Trend Tunik Modelleri nden söz ettik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir