GÖMLEK MODASI

Gömlekler he zamanın en çok tercih edilen kıyafetlerinden biri olmaktadır. Kareli, düz her modeli bulunan gömlekler bu senede farklı kombin ve modellerle moda dünyasında trend olarak yerini almayı başardı. 2018 gömlek modası yine herkes tarafından beğenilerek tercih edilen ürünlerden birisi oldu.

Unisex Gömlekler

2018 gömlek modasında erkek gömlekleri hakim. Kadınlar unisex tarzı gömlekleri giymeye geçen senelerde başladı. Bu sene de trendler arasında olan bu gömlekler fazlasıyla dikkat çekerek, kadınlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetlerden oldu. Uzun ve bol parçalat halinde üretilen bu modeller dar pantolonlarınızla farklı bir hava yaratacaktır. Aynı zamanda boyfriend pantolonlarınızla daha salaş bir hava oluştururken, topuklu ayakkabılarınızla birlikte güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Rengarenk Gömlekler

Her sene istisnasız moda olan gömlekler bu sene de rengarenk halleriyle ortaya çıkıyor. 2018 modasının desenleri, çizgili, ekoseli, çiçekli modelleriyle canlı ve renkli parçalar gardıroplarınızın tartışmasız bir parçası olacak.  Yazın en büyük özelliğini vurgulayan bu renkler gömleklere de en iyi şekilde yansıtılmış durumda. Özellikle beyaz ve siyah pantolonlarınızla oldukça iyi uyum sağlayacak.

Yakasız Gömlekler

Hakim yaka gömleklerden sonra bu sene de 2018 gömlek modası içerisinde yakasız gömlekler moda haline geldi. Renkli ve düz olarak sunulan bu gömlekler duruşuyla şık ve estetik bir görünüm sağlamakta. Dar pantolonlarınızın üzerine oldukça iyi bir kombin olacak bu parçaları uzun kolyelerle tamamlayabilirsiniz.

Etek Üstü Gömlekler

Etek üstü gömlekler genellikle iş dünyasında tercih edilse de artık günlük yaşama da giriş yapmış bulunmakta. Günlük yaşama kadar inen bu şık kombin sizlere farklı bir hava katacaktır. Kalem eteklerle ve prenses etek modelleriyle oldukça iyi kombinlenebilen bu gömlekleri  topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Denim Gömlekler

Kot parçaların modası asla geçmiyor. Bu sene de özellikle tercih edilen bu parçalar moda dünyasında trend olarak gösterilmekte. Denim gömlekler şık görüntüsü ve kullanım rahatlığıyla her parçaya rahat bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Spor ayakkabılarınızla günlük bir kombin oluşturabilecekken topuklu ayakkabılarınızla daha şık bir kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir