İddialı Hırka Modelleri

Her mevsimin kendine özel bir karakteri olduğu kadar tavrı ve tarzı olduğu da bilinen gerçeklerden… Burada önemli olansa doğru parçalara yatırım yaparak hayatı kolaylaştırmak ve çabasız şıklık festivalini doğru bir şekilde düzenleyebilmek.  Bunu yapmalıyız çünkü hayatta kendimize ayırabileceğimiz kaliteli zamanlara ihtiyacımız var.   O zaman gelin mevsimsel olarak gardırobunuzu en doğru parçalarla donatın ki işiniz daha da kolaylaşsın. Örneğin yaz mevsimi için dolabınıza ne kadar çok tişört yatırımı yaparsanız, o kadar rahat bir geri dönüş yaşarsınız.  İşte bahar ve kış ayları içinde hırka modellerine yatırım yapmak en akıllıca işlerden.  O zaman sezona özel iddialı Hırka Modelleri ni birlikte inceleyelim.

Siyah Bir Hırka Her Zaman Gardırobunuzda Olmalı!

Siyah oversize bir hırka,  her zaman için sonbahar ve kış aylarında gardırobunuza doğru yatırımı yapmak adına en doğru parçalardandır. Zira siyah bir hırkayla okula, ofise ya da cadde ve sokaklara rahatça adapte olabilirsiniz.

Baskılı Ve Taş İşlemeli Hırkalarla Özgüvenli Çizgiler Çizin

Belki cool ve sakin bir kişiliksiniz ya da belki de ışıltılı renk ve parlak taşlardan ilhamını alan canlı bir karaktersiniz. Sakinseniz ekru, gri, bordo, siyah hırkalar her sezon var. Ama bunun da ötesinde bu sezon omuzlarında işlemeler ya da taşlarla hatta baskılarla farklılık yaratan hırka modelleri de bayanların sıkça kullandığı hırka modellerinden olacak. Siz de bu tarz ters köşeleri kombinlerinizde birleştirerek üstün bir stil hamlesi yapabilirsiniz.

Otantik desenli kızılderilivari görünümler yaratan hırkalar boho stilini benimseyen kadınlar için biçilmiş kaftan olacağı kadar taş desen hırkalarsa sakin bir çizgi çizmeyi severler için uygun seçeneklerden. Öte yandan bol düğmeli hırkaları seçerek de senenin hırka trendine uyum sağlayabilirsiniz.

Beyaz Hırkalarla Görünümünüzü Taçlandırın

‘Şukelanın düşkünü beyaz giyer kış günü’ betimlemesi artık çok eskilerde kaldı. Bildiğiniz gibi şimdilerde modada yasaklar yok gibi bir şey. Bu yüzden de istediğimiz her rengi 4 mevsimde de giyebilir olduk. Yani bembeyaz bir görünüm kış sezonu için artık yadırganan bir look olmaktan çıktı. Kısacası görkemli beyaz hırkalarla da cesaretli vurgular yapabilirsiniz bu sonbahar ve kış aylarında. Bu yazımızda da sizlere yılın İddialı Hırka Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir