İnci Detaylı Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Süslü olmak ne yaparsak yapalım ruhumuzda var. Bir kadın olarak istesek de bu dürtüyü içimizden atamayız. Üstelik erkeklerin hiçbir zaman anlayamayacağı bu detay en çok da inci, payet, boncuk, taş gibi aksesuarlarla ortaya çıkıyor. İnci Detaylı Hırkalar Nasıl Kombinlenir konusu da bu hasretimizden doğuyor zaten.

İnci demişken, incilerin en tatlı ve zarif yansımaları da takı aksesuarlarının yanı sıra kıyafetlerin üzerinde monte edilmeleriyle su yüzüne çıktı son zamanlarda. Örneğin inci işlemeli kot pantolonlar, inci işlemeli kot ceketler, incili kazak ya da hırkalar kadınlar arasında kapış kapış kullanılan ögelere dönüştü.  Eskinden sadece geceleri davet kıyafetlerinde kullanılan inci detayları şimdilerde sokak modasına kadar yansıdı.

Bahar Aylarına Özel İncili Hırka Şıklığı

Malum önümüzde bahar ayları var ve ardındansa hemen kış… Hırkalarla buluşmamıza çok az kaldı şunun şurasında. Bu yüzden düz, sade ve klasik hırkalardan hoşlanmayan bir bayansanız, kesinlikle inci işlemeli hırkalara yönelmelisiniz.  İnci Detaylı Hırkalar Nasıl Kombinlenir konusunda şu renkleri seçebilirsiniz.

Gri, siyah, bej, kemik, ekru tonlarındaki incili hırkalar her kıyafetinizle uyumlu olabilecek olan soft tonlardandır.  Ayrıca bisiklet /V yaka inci detay bir hırkayla şık olmamanız mümkün değil. İçinize ise dilerseniz erkek yaka bir gömlek, dilerseniz de klasik bir body, basic bir tişört ya da renkli bir bluz bile giyebilirsiniz. Yine boynunuza ve kulaklarınıza konduracağınız incili takılar da bu tarz bir kombinin en güzel eşlikçileri olabilir.  Altınıza ise ütü izli klasik bir pantolon ya da sigarette pantolonlardan giyebilirsiniz.

Hafif Ve Elegan Görünümlü İncili Hırka Modelleri

Küresel ısınma dünyamızı ılgıt ılgıt sararken mevsimler de git gide değişiyor. Kış mevsimi de bu duruma bağlı olarak oldukça yumuşak ve serin geçmeye başladı. İşte tam da bu noktada birbirinden şık hırkalar moda podyumuna çıkıyor. Örneğin bu konuda incilerle bezeli siyah bir hırkayı gündüz ya da gece dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Hırkalar, her zaman mevsim geçişlerinin büyük kurtarıcısıdır. Her zaman sizi kurtaracak olan incili siyah hırkalarsa gri kalem pantolonlar, siyah sigarette pantolonlar, taytlarla ya da kalem eteklerle harika bir şekilde kullanılabilir. Sizlere İnci Detaylı Hırkalar Nasıl Kombinlenir konusunda tüyolar verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir