Önden Düğmeli Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Önden Düğmeli Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir?

21. Yüzyılın başlarını yaşadığımız bu dönemde moda dünyasında romantik rüzgarlar etkili bir biçimde esmeye devam ediyor. Önden düğmeli eteklerse senenin hitlerinden… Özellikle de pudra tonları gibi romantik renklerden seçtiğinizde trend kavramını tam 12’den vurabilirsiniz bu sezon. Zira önden düğmeli etek modellerinin liste başı olduğu şu günlerde bu etekler; toprak tonları, pembe tonları, somon, ekru, bej, pudra renkleri, gri, sarı ve hardal renkleri yeşil, mavi gibi tatlı tonlar çok popüler olan moda parçalarını oluşturuyor. Dilerseniz siz de Önden Düğmeli Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir konusunda bu içeriğimizden faydalanabilir ve aynı zamanda da trend bende sayfalarında yer alan en güzel önden düğmeli etek modellerini inceleyebilirsiniz.

Nostaljik Formda Önden Düğmeli Etekler

Ayrıca önden düğmeli nostaljik etek formları bu kadar modayken bu eteklerden bir – iki tane alıp giymemek de olmaz.  Özellikle de gözleri okşayan pudra tonlarındaki önden düğmeli etek modelleri bir harika! Bu arada bu tarz bir etek alacaksanız patlak renkler kadar pastel tonlarına yönelmenizde de yarar var. Zira çağla yeşili, beyaz tonları, bebe mavisi ve grinin antrasite çalan tonları size tüm giysi renkleriyle birlikte kullanım avantajı sunan soft tonları oluşturur. Şayet siz de göze batmayı sevmeyen ve zariflikten hoşlanan bir kadınsanız, bu soft renkler, önden düğmeli etek modellerinde teninizi harika bir şekilde okşayacaktır.   Önden Düğmeli Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir konusuna devam edelim.

Önden Düğmeli Etek Kombin Önerileri

Örneğin bu tarz önden düğmeli bir etekle, saten veya ipekli basic tarz beyaz bluzleri en hoş şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca düğmeli etekleri ekru gömlekler ya da özel dokulu tişört ve bluzlerle de tam bir klasik olarak her ortamda giyebilirsiniz. Şayet nostaljik bir stil konusunda net ve berrak, bir o kadar da soft görünümde tarzlar yakalamak isterseniz, önden düğmeli pastel tonlardaki etek modelleriyle bu tavrı bir prenses edasında başarabilirsiniz.

Ayakkabı olarak soft renklerdeki stilettoları,  kitten hill stilinde vintage ayakkabıları seçtiğinizdeyse her şey çok daha mükemmel görünecektir. Bu yazımızda sizlere Önden Düğmeli Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir konusunda fikirler vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir