SEVGİLİ KOMBİNLERİ

Zevk ve renk konusunda yüzyıllardır gelen bir tartışılmaz kavramı yer alsa da her insan bu kavrama uymaz. Kişilerin ne giydikleri, zevkleri ve seçmiş olduğu renkler de özellikle insanların en çok eleştirdiği konular arasında ye almaktadır. Normal durumlar da her kim ne giyiyor ise bu yalnızca o kişiyi ilgilendirir. Özellikle sevgili kombinleri de bu noktada eleştiri alan noktalardan birisidir. Sevgili kombinleri iki kişi tarafından kabul edilen ve uygulanan bir kombindir. Bu nedenle sevgili kombinleri eleştiri konusunda bir miktar daha az eleştiri alması gereklidir.

Sevgiliniz ve siz aynı tarzda kıyafetlerden hoşlanıyorsanız bu kombin fikri size oldukça uygun olacaktır. Çünkü sevgili kombinlerin de yalnızca renk dışında yapılan kombinler de farklı ve bazı durumlarda hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabiliyor. Örneğin gömlek her iki taraf içinde tercih edilebilir bir parçadır. Gömlek ile bir kombin yapmak ve iki tarafın da aynı olması herhangi bir kötü görüntü oluşturmayacaktır.

Oduncu gömlekleri bir dönemde fazlasıyla moda olmuş ve her dönemde kendini göstermeyi başarmıştır. Sevgiliniz de siz de oduncu gömleklerini seviyorsanız, farklı renkte ya da aynı renkte oduncu gömlekleri ile sevgili kombini yapabilirsiniz. Her renkte bulunan bu gömlekleri siyah pantolonlarla tamamlayabilirsiniz.

Kombin konusunda yalnızca pantolon ve üst olarak düşünmemelisiniz. Mont, kaban ya da ayakkabıda da sevgili kombinleri yapabilirsiniz. Sevgili kombinleri için bazı markalar aynı montu hem kadın hem de erkek için üretiyor. Bu nedenle kendinizi tek bir alanda sınırlamak yerine mont ile de kombin yapabilirsiniz.

Özel bir günde oldukça güzel bir görüntü oluşturacağınız bu kombinlerle, sokak modası içerisinde hem kendi tarzınızı yaratmış olacak hem de sevgilinizle güzel bir anı paylaşmış olacaksınız. Kazak, gömlek, mont her alanda yapılabilen bu sevgili kombinlerin de çoğu marka aynı ürünü her iki taraf için de üretiliyor. Ancak bazı durumlarda bulamadıysanız dahi erkek reyonundan hem kendinize hem de sevgilinize alabileceğiniz aynı ürün bulunacaktır. Bu ürünler doğru bedeni bulduğunuz da erkek reyonundan olsa dahi üzerinizde kötü durmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir