Spor Ayakkabı İle Ofis Şıklığını Yakalıyoruz

Spor ayakkabı sokak stilinde sık kullanılan parçalardan. Hem rahatlığı hem de tarz bir görüntü oluşturmasından ötürü çok tercih ediliyor. İlla ki kot pantolonla ya da spor eteklerle kombinlenecek diye bir şey yok. Günümüzün popüler kelime kalıplarından birisi de ofis şıklığı. Nedense ofis şıklığı denilince aklımıza hep topuklu ayakkabılar, klasik tarzda düz ayakkabılar. Ama son zamanların trendi spor ayakkabıları ofis şıklığıyla match etmek. Eğer ofiste spor ayakkabı giymekten çekiniyor ama topuklu ayakkabının rahatsızlığını istemiyorsanız mutlaka siyah renkte bir spor ayakkabı edinin. Bu şekilde ayakkabılarınız çok fazla dikkat çekmez. Tabi öncelikle iş yerinizde spor ayakkabı kullanılıp kullanılmadığıyla ilgili izinleri göz önünde bulundurmanın gerek.

Ofis şıklığının vazgeçilmez renkleri siyah ve beyazdır. Siyah beyazın uyumunu yine siyah beyaz bir spor ayakkabıyla kombinleyip hem gün boyu rahat hissedebilir hem de tarz görünebilirsiniz. Uyumlu renklerin yanı sıra kontrast renkler de kullanabilirsiniz.

Şık bir elbiseyle giyeceğiniz snekaerslar da trendler arasında. Bu kombini hem ofis şıklığında hem de gece gezmelerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Düz elbiselerinizi kemer veya şık takılarla kullanırsanız kombininizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Takım elbiselerinizi spor ayakkabıyla kullanarak ofis şıklığını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda erkek modasını da ayak uydurabilirsiniz bu şekilde.  Bu takımların içine ister basic sıkı bir bluz ister salaş bluz giyinebilirsiniz. Bence salaş bluzlar çok daha tarz duruyor.

Ofis şıklığının vazgeçilmez kıyafeti tulumlar. Tulumunuzu spor ayakkabıyla kombinleyin eminim bu görüntüye bayılacaksınız. Hele bir de tulum koyu renk ve ayakkabı beyazsa tadından yenmez J. Ayrıca bu tulumları blazer ceketlerle de tamamlayabilirsiniz.

Diz altı veya diz üstü eteklerle spor ayakkabı kombini. Spor ayakkabı kalem etek ve salaş bluz üçlüsü ofis için şık bir kombin olmaya aday. Hem sadece siyah ya da beyaz renkte spor ayakkabı giyme zorunluluğunuz olmadığını unutmayın. Kombine renk katmak için spor ayakkabı güçlü bir tercih.

“Spor Ayakkabı İle Ofis Şıklığını Yakalıyoruz” için bir yanıt

  1. Merhaba içeriğinizi çok sevdim 🙂 İlham verdiniz teşekkür ederim,
    Söylediklerinize katılıyorum bu sıra ofislerde spor ayakkabı oldukça sık kullanılıyor ve illaki de spor ayakkabı kot ile kombine edilecek diye bir kural da yok 🙂 hem tüm gün oturuyorsun veya oradan oraya koşturuyorsun ofiste topuklularla 🙁 Çok zor çok…
    İlk ve ikinci kombin en beğendiğim favorilerimden oldu 🙂
    6.görseli de çok sevdim koyu mavi gömlek koyu mavi pantolon ve spor ayakkabı 🙂 Çok güzel bence 🙂
    Daha yeni işe başladım ve ofiste ne giyineceğim diye düşünüp duruyorum 🙂 Yazınız oldukça yardımcı oldu:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir